bieganie i silownia

bieganie i silownia

Pisanie Web Kopie, Która JEST dostosowane zrobić Wieku

NA SEMINARIUM pisania internetowej, Która odbyła SIĘ W jednym Z londyńskich agencji copywriting, Nasz trener zauważył, ZE pisanie treści, ktoré sa skierowane zrobić nastolatków JEST szczególnie Trudne, ponieważ zagrożenia SA Albo brzmiące protekcjonalne LUB Przy wykorzystaniu aktualnych slangowe i napotykając Jak tata Tańca w Szkole dyskoteka.

bieganie i silownia

Nastolatkowie tworzą Duza CZĘŚĆ Użytkowników Sieci i badania wykazały, ZE 29% z Nich badać Różne produkty konsumenckie PRZED Ich zakupem. Jeśli chodzi o projektowanie stron e-commerce, Które przyciągają Publiczność nastolatków i pisania treści, Ważne JEST, ABY Myślec o Tym, Jak ta szczególna Grupa docelowa korzysta z internetu, Jako stany użyteczność guru Jakob Nielsen, „Technologia JEST tak zintegrowana z nastolatków Życia, Które Tworzenie użytecznych i użytecznych stron internetowych JEST dla Nich ważniejsze niz kiedykolwiek.

bieganie i silownia

Nastolatki surfowania w internecie z Różnych Zadan w Pamięci, moze by obejmować Badania dla szkolnego Projektu, odwiedzając portalach społecznościowych LUB zakupy w Internecie. W Swoim studium o nastoletnich użyteczności, Nielsen wskazuje różnice wag sposobie, w jaki TA konkretna Grupa wiekowa korzysta oo internetu, w przeciwieństwie czy dorosłych. Niektórych z JEGO ustaleń JEST Fakt, ZE SA jeden znacznie mniej niz dorośli cierpliwy, lubię wyszukiwać i odstraszają grube kawałki tekstu.

Wyniki te SA Niezwykle istotne szczególnie w przypadku witryn e-commerce, ktorých rynkiem docelowym SA nastolatki. Właściciele Sieci często jedynie Myślec o odwiedzajacych witrynę dla dorosłych, jednak grupa wiekowa JEJ młodsza, którzy patrząc na Opisy Produktów oraz podejmowanie decyzji co zrobić zakupu. Dorośli angażują SIĘ Zwykłe, gdy nadszedł Czas, ABY podać dane Karty Kredytowej.

Wpis zawdzięczamy