bieganie po schodach

bieganie po schodach

Odwiedź Phoenix dla rocznego Indian Fair and Market

Phoenix, Stolicy Arizony, JEST popularnym miejscem dla Osób przebywających w Południowo-Zachodni Rejon wag USA. Znany Jako „Hoozdo” (LUB potocznie, „do MIEJSCE JEST gorące”) page in Navajo, Phoenix Znana żart Z Organizacji Różnych Działań í festiwale dla całej Rodziny. Jednym Z najbardziej popularnych festiwali JEST Heard Museum Guild Indian Fair and Market, odbywające SIĘ współpracy Roku w Marcu.

bieganie po schodach

A tribute to Ameryka Indiańska Dziedzictwo, Heard Museum Guild Indian i sprawiedliwe JEST rynku jednym z najbardziej popularnych amerykańskich Indian wydarzeń Arts Narodu, przyciągają Turystów i uczestników ZE Wszystkich zakątków Kraju. Targi rozpoczęły SIĘ W 1958 Roku Jako mała Targach społeczności planowanej przez wolontariuszy w Muzeum Heard; ugruntowane, muzeum Phoenix oparte Indiańska Rzemiosła Z 19 I 20 Wieku. Teraz w 29 Roku, Targi Indii i Rynek przyciąga ponad 600 najlepszych Artystów indiańskich w USA i przyciąga ponad 18.000 zwiedzających.

bieganie po schodach

Na Targach Indyjskim i Rynku, biorący udział Artyści sprzedają Swoje unikalne przedmioty kulturowe. Jadtospis moze zawierać biżuterię, odzież, tekstylia, ceramika, ornament paciorkowy i Katsina Lalki z rodzimych Artystów w całej Ameryce. Co więcej, udział Artyści SA zachęcani, ABY wprowadzić juried konkurencji. ABY wprowadzić, Artyści Moga złożyć Jedna Prace w maksymalnie dwoch kategoriach; Następnie sędziowie wybiorą zwycięzcę z ponad 250 zgłoszeń. Dodatkowo, 2007 Indian Fair and Market zobaczy cichy aukcji, w ktorých ponad 50 Artystów wpłat Specjalnych przedmiotów, o goscie nie „Best in Show recepcji” Moze licytować.

Jednak muzeum Gildia Heard Indian Fair and Market to coś więcej niz TYLKO Sztuki i Rzemiosła – Targów obejmuje rowniez muzyke, taniec i Tradycyjne potrawy wagowo swoich uroczystości.
Wpis zawdzięczamy