bieganie jesienia

bieganie jesienia

World Famous Rynki i na bazar

Koszyk jest przeszłość Razem preferowane przez Prawie każdej Kobiety na Świecie, a Sporo LUDZI. Niektórzy Mówią, Ze Nie ma nic AŻ tak porywające Jak Zakup czegoś nowego i błyszczące; LUB Wyjątkowe i Niezwykle nabycia, znajdujący o się wagowo Rogu ćpuna wyglądających straganie. Rynki portu Wszędzie Ukryte Skarby, TYLKO czekają, ABY znaleźć.

Od Rynki Hurtowe sprzedam Duże ilości Towarów zrobić Sprzedaży detalicznej, czy suki tunelu, w Afryce Północnej i Bliskim Wschodzie nA, Nie ma nic bardziej ekscytującego Jako znalezisko na Rynku. Ale Gdzie świat JEST najlepszym miejscem zrobić spróbowania Przysmaków Rynków, bazarów i Targowisk?

bieganie jesienia

Londyn

Nie ma nigdzie na Świecie NIE MA TAK Ciekawa tablice Rynków, z hurtowym Rynku mięsnym Smithfield zrobić Owoców i Warzyw W New Covent Garden, czy Wieluniu ubrań, gospodarności i zabytkowych Rynków. Londyn ma Wszystko.

Znalezienie NAJLEPSZE Londyn MA zrobić zaoferowania JEST Nie lada zadaniem, gdyż istnieje Wiele niesamowitych Rynki sprzedające odzież, akcesoria i bibeloty. Istnieją Duże Rynki, TAKIE Jak Borough Market, Średnie Rynki TAKIE Jak Petticoat Lane i malých rynkach takich JAK Dover Street Market. Ale Dwa szczególnie wyróżniać, Portobello Road i Camden rynkach. Oba SA synonimem kultury młodzieżowej i mody. Camden Markets JEST 4 najczęściej odwiedzaną atrakcja Londynu, JEJ Rynki sprzedaje Wszystko, od bric-a-brac i Rzemiosła zrobić fast food. Portobello Road w modnej Dzielnicy Notting Hill JEST idealnym miejscem dla rocznika odzieży i antyków.

bieganie jesienia

Marrakesz, Maroko

Maroko słynie z tradycyjnych Rynków, A JEST ZADNA Nie bardziej szanowany niz w Marrakeszu, Który ma Najwiekszy tradycyjnych Souk w Kraju.

Dżamaa al-Fina, jednym z najbardziej ruchliwych Rynków w Afryce JEST sposobem Życia dla Mieszkańców i źródłem zdumienia dla zwiedzających.

Wpis zawdzięczamy