bieganie czy rolki

bieganie czy rolki

Windows Explorer marznie na Mój Komputer – Jak rozwiązać problem, dziesięć

Jeśli Windows Explorer wciąż zamrożenie na komputerze moze istnieć Wiele przyczyn Tego Problemu, A jeśli nie nie wiesz, od Czego zacząć, ZE Nigdy nie nie moze znaleźć przyczyny Tego. Łączenie SIĘ z technikiem, ABY rozwiązać dziesięć problemem moze TYLKO doprowadzić zrobić formatowanie dysku Ich Wszystkich i utraty danych, Jak to najszybszy i najprostszy Zwykłe sposób, ABY rozwiązać dziesięć problemu. Mozna rozwiązać dziesięć samodzielnie, bez konieczności kontaktowania SIE Z technikiem Lub ponownej Instalacji Systemu Windows.

bieganie czy rolki

Dlaczego Windows Explorer zamrażania i nic więcej?

Aby Moze Być ZE wzgledu na typ plików, ktoré sa przechowywane na komputerze LUB z powodu innych Problemów. Oto Kroki, Jakie należy podjąć, ABY znaleźć Korzenie Tego Problemu I Szybko przejść naprawić.

bieganie czy rolki

# 1 look w dzienniku zdarzeń Systemu Windows, ABY zobaczyc, CZY są jakieś Błędy. Aby powinno Być pierwszym miejscem zrobić Poszukiwania. ABY by zrobić, Przejdź zrobić menu stat oknami, następnie uruchomić i wpisać „bez cudzysłowów eventvwr”. Spowoduje do Otwarcie podglądu zdarzeń. Po Tej otwartej click na dzienniku Systemu w panelu po lewej Stronie i sprawdzić, CZY Błędy SA zgłaszane wag okienku po prawej Stronie. Jeśli SA jednym MOŽNÁ dowiedzieÄ ‡ sie, Jakie Sa wyszukując Błędy w internecie, wiec moga Być rozwiązane. CZY do SAMO dla dziennika Aplikacji.

# 2 Jeśli Nie ma Błędów w podglądzie zdarzeń CZY mozna otworzyć Menedżera Zadan Windows Explorer, gdy zamarza. Od Czasu zrobić Czasu bedzie mozna otworzyć Menedżera Zadan. Jeśli mysz Nadal Pracuje prawym przyciskiem na pasku Zadan Myszy i otworzyć Menedżera Zadan. Jeśli otworzy Przejdź zrobić Zakładki Aplikacji i sprawdzić, CZY MA NIC oprócz Nie Eksploratorze Windows, Która Nie Mowi odpowiadać.

Wpis zawdzięczamy